Brunch do postele

Vstúpte

Biznis Brunch

Vstúpte

Brunch na mieru

Vstúpte

BIO jogurtová náplň - čučoriedka
Popis
 

Niečo zdravé do jogurtu? Táto náplň je plná zdravej čučoriedky, ktorá priaznivo pôsobí na náš organizmus. 

Cena:
Cena: 2,80 €
Cena bez DPH: 2,33 €
Váha: 200ml

Vyrobený len z čistého ovocia (bio čučoriedka obyčajná, bio čučoriedkové pyré, bio jablčný koncentrát, pektín citrus.). Obsah ovocnej zložky tvorí 100%. Pasterizovaný. AKCIA z pôvodnej ceny 2,80€. Dátum spotreby do 11.03.2015.

Bio 100% ovocný džem - černica
Cena:
Cena: 2,80 €
Cena bez DPH: 2,33 €
Váha: 200g

Ostružina černicová 50 %, jablčný koncentrát, citrus. pektín

Bio 100% ovocný džem - malina
Cena:
Cena: 2,80 €
Cena bez DPH: 2,33 €
Váha: 200g

Ostružina malinová 50 %, jablčný koncentrát, citrus. pektín

Marmeláda HOMEMADE - Čučoriedka-čokoláda
Popis
 

Hriešne dobrá domáca marmeláda so 70% Lindt horkou čokoládou, ktorá pohladí Vaše zmysly a okamžite si Vás získa. Marmelády vyrába česká labužníčka Hanka Šindlerová, ktorá do výroby okrem kvalitného ovocia z vlastnej záhrady alebo od českých farmárov vkladá najmä svoje srdce.
 

Cena:
Cena: 5,90 €
Cena bez DPH: 4,92 €
Váha: 205g

Ovocný podiel - čučoriedky 70%, cukor 30%, prírodný pektín, limetková šťava, čokoláda so 70% podielom kakaa Pri príprave nie sú používané žiadne chemické prípravky, ale sila prírodného pektínu obsiahnutého v ovocí (získaného z citrusových plodov).

Bio 100% ovocný džem - čučoriedka
Popis
 

Dajme si niečo zdravé do tela a tento čučoriedkový džem nám to umožní. Veď čučoriedka obyčajná obsahuje vitamíny, minerálne látky, antokyanidíny, flavonoly a iné špecificky účinné látky. Má významnú antioxidačnú aktivitu a slúži ako podporný prostriedok pri liečbe cukrovky. Zvyšuje ostrosť zraku, odstraňuje únavu očí, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, upravuje peristaltiku čriev a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.
 

Cena:
Cena: 2,80 €
Cena bez DPH: 2,33 €
Váha: 200g

Vyrobený len z čistého ovocia (bio čučoriedka obyčajná 50%, bio jablčný koncentrát 49,9%, pektín citrus. 0,1%). Obsah ovocnej zložky tvorí 100%. Pasterizovaný.

Marmeláda HOMEMADE - Malina-rebarbora
Popis
 

Tento pohárik unikátnej, čerstvej, domácej marmelády je nabitý množstvom antioxidantov z domácich malín a vysokým obsahom vitamínu B z rebarbory. Marmelády vyrába česká labužníčka Hanka Šindlerová, ktorá do výroby kvalitného ovocia z vlastnej záhrady alebo od českých farmárov vkladá najmä svoje srdce.

Cena:
Cena: 5,90 €
Cena bez DPH: 4,92 €
Váha: 205g

Ovocný podiel - maliny 70%, cukor 30%, prírodný pektín, limetková šťava, dochutené rebarborou. Pri príprave nie sú používané žiadne chemické prípravky, ale sila prírodného pektínu obsiahnutého v ovocí (získaného z citrusových plodov).

Med Natur Product 15g
Cena:
Cena: 0,30 €
Cena bez DPH: 0,25 €
Váha: 15g

Toto praktické malé balenie kvalitného prírodného slovenského medu dodá Vášmu čaju či pečivu prirodzene sladkú a príjemnú chuť.

Váš mix

 
Košík: prázdny
Spolu: 0,00 €