Brunch do postele

Vstúpte

Biznis Brunch

Vstúpte

Brunch na mieru

Vstúpte

Rakytníková ovocná šťava
Popis
 

Rakytník rešetliakový patrí medzi najhodnotnejšie potraviny plnej vitamínov a iných účinných látok. Obsahuje minerálne látky, oleje, vitamíny E, C a P a veľa ďalších účinných látok. 
Jedným dúškom si zlepšíte zdravie :)

Cena:
Cena: 3,20 €
Cena bez DPH: 2,67 €
Váha: 200ml

Vyrobená len z čistého ovocia (rakytník, rešeliakový, jalbko). Neobsahuje žiadne konzervačné látky a sladidlá. Obsah ovocnej zložky tvorí 100%. Pasterizvané.

Bio čučoriedková ovocná šťava
Cena:
Cena: 3,40 €
Cena bez DPH: 2,83 €
Váha: 200ml

bio čučoriedková šťava 51%, bio jablková šťava 49%

BIO brusnicová ovocná šťava
Popis
 

Brusnica pravá (Vaccinium vitis-idaea) je bohatým zdrojom vlákniny, vitamínov, minerálnych látok, organických kyselín a iných špecificky účinných látok (polyfenoly, taníny.). Brusnica pôsobí dezinfekčne a protizápalovo a je najlepšou prevenciou pred ochoreniami močového mechúra a obličiek, keďže nedovoľuje baktériám preniknúť a usadzovať sa na močovom mechúre. Pomáha aj pri nepríjemnom úniku moču a priaznivo ovplyvňuje funkčnosť stien ciev. Používa sa ako podporný prostriedok pri liečbe cukrovky a reumatizmu. Brusnice sú obľúbeným liekom pri chorobách pečene, gastritídy, vysokého krvného tlaku a žalúdočných vredov.

Cena:
Cena: 3,40 €
Cena bez DPH: 2,83 €
Váha: 200ml

bio brusnicová šťava 51%, bio jablková šťava 49%

Ríbezľový dreňový nápoj - smoothie
Popis
 

Ríbezľa čierna (Ribes nigrum) je veľmi bohatým zdrojom vitamínu C, vitamínu E, vitamínov skupiny B a železa. Pôsobí močopudne, proti artritíde, hnačke, skorbutu a posilňuje tráviací trakt. Využíva sa pri liečbe zápalu močových ciest. Vďaka obsiahnutým antioxidantom je prevenciou voči demencii a starnutiu buniek, tkanív, orgánov a organizmu. Komplex flavonoidov má ochranný vplyv na bunky, orgány a cievy.
 Arónia čiernoplodá (Aronia melanocarpa) obsahuje bioflavonidy, antokyány, karotenoidy, vitamíny PP, B2, B9, železo, jód, mangán, pektínové látky, triesloviny a rutín. Pozitívne harmonizuje činnosť štítnej žľazy, priaznivo vplýva na pevnosť, pružnosť a prietočnosť cievného systému. Posilňuje imunitný systém, harmonizuje zvýšený krvný i očný tlak a detoxikuje organizmus. Doporučujú ako liečebný prostriedok pri arteroskleróze a vysokom krvnom tlaku a pri podpore pečeňových a ľadvinových funkcií. Znižuje hladinu cholesterolu.
Čučoriedka obyčajná (Vaccinium myrtillus) obsahuje vitamíny, minerálne látky, antokyanidíny, flavonoly a iné špecificky účinné látky. Má významnú antioxidačnú aktivitu (prevencia proti rakovine). Slúži ako podporný prostriedok pri liečbe cukrovky, podporuje zdravý rast detí a zlepšuje priebeh chorôb staroby. Zvyšuje ostrosť zraku, odstraňuje únavu očí, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, upravuje peristaltiku čriev a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Cena:
Cena: 2,20 €
Cena bez DPH: 1,83 €
Váha:

Ríbezľová (čierne) šťava NFC a dreň 40%, aróniová dreň 4%, čučoriedková šťava NFC 2%, jablčná šťava NFC, dreň a koncentrát Ríbezľová šťava vyrobená len z čistého ovocia (ríbezľa čierna, arónia čiernoplodá, čučoriedka obyčajná a jablko). Obsah ovocnej zložky tvorí 100% (NFC - not from concentrate - nie je vyrobené z koncentrátu), šetrne pasterizované. Neobsahuje žiadne chemické látky, umelé sladidlá ani alergény.

BIO aróniová ovocná šťava
Popis
 

aróniová ovocná šťava 200 ml balenie
Aróniová šťava vyrobená len z čistého ovocia.
Obsah ovocnej zložky tvorí 100% (NFC - not from concentrate - nie je vyrobené z koncentrátu), šetrne pasterizované.
Neobsahuje žiadne chemické látky, umelé sladidlá ani alergény.

Cena:
Cena: 2,40 €
Cena bez DPH: 2,00 €
Váha:

bio aróniová šťava NFC 51%, bio jablčná šťava NFC 49% 

Rio Fresh 100% jablková šťava 1l
Cena:
Cena: 2,40 €
Cena bez DPH: 2,00 €
Váha: 1l

Rio fresh 100% šťava z čerstvo lisovaných jabĺk. Lisovaná za studena, ošetrená jemnou pasterizáciou, bez konzervačných látok, pridania koncentrátu či cukru.

Váš mix

 
Košík: prázdny
Spolu: 0,00 €