Náš príbeh

Príbeh BRUNCHERa sa začal v jedno unavené ráno mojej materskej “dovolenky”, kedy ma môj syn vytiahol z postele, intenzívne sa dožadujúc svojich raňajok. Pri chystaní jedla pre celú rodinu som vyjadrila rozhorčenie nad tým, prečo MNE nikdy nikto raňajky nepripraví?!

 

Nakoľko mám chápavého manžela (áno, aj takí ešte existujú, aspoň občas), ďalšie ráno si privstal a priniesol mi voňajúce raňajky rovno do postele. Čo Vám budem hovoriť, bolo to na nezaplatenie! Atmosféra takéhoto rána nám učarovala, a tak sme začali uvažovať nad tým, ako docieliť, aby nemusel vstať z postele ani jeden z nás - veď to poznáte, sú rána, kedy by ste dali čokoľvek, aby Vám niekto priniesol raňajky. Pri pohľade na naše 2-ročné dieťa sme pochopili, že tu si ešte chvíľu počkáme (ak sa vôbec dočkáme), tak sme skúsili hľadať podobnú službu na internete, no zistili sme, že márne.

 

A tu vznikol nápad, ktorý sa postupne rozvíjal. Chceli sme priniesť iným možnosť vychutnať si ráno či doobedie bez stresu, naháňania sa či pocitu prázdneho žalúdka. Nebola to len myšlienka obyčajnej donášky, ale možnosť, ako Vám dopriať pocit výnimočnosti doručením raňajok / brunchu do postele alebo do práce, či obdarovať Vášho blízkeho milým a chutným prekvapením ako vo filme.

 

Teraz už teda taká firma existuje a my sa z nej veľmi tešíme. Dúfame, že čoskoro budeme tešiť aj Vás.
Tamara