Naša filozofia

brunch_do_postele_img

Od prvej chvíle sa snažíme vybudovať si priateľský a individuálny vzťah s každým z Vás, ponúknuť Vám niečo viac, ako len dobré jedlo. Pri vyberaní sortimentu do našich brunchov sa nesústreďujeme na najnižšiu cenu či akciový tovar, ale hľadáme pre Vás tú najlepšiu kvalitu, čerstvosť a výrobky podporujúce zdravší životný štýl. Veríme totiž, že ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví a zvažujú, čo skonzumujú je čím ďalej viac a sme radi, že k nám patríte aj Vy! 

Okrem kvalitných, čerstvých a chutných produktov, na výbere ktorých sme si dali obzvlášť záležať, aby sme vedeli, čo ponúkame, Vám však v prvom rade chceme priniesť hlavne zážitok a zábavu. Budeme radi, ak Vás bude baviť namiešať si vlastný brunch (balíčky sú také bohaté, že Vás zasýtia na celé dopoludnie), ak sa budete tešiť na jeho príchod či reakciu príjemcu a predovšetkým ak sa stanete jedným z nás – Bruncherov a budete sa držať nášho Desatora. Je predsa skvelé vychutnávať si kúsok rána pre seba, keď iní prežívajú každodenný ranný zhon, no nie?

Radi prijmeme akékoľvek podnety na zdokonalenie, prípadne námety, čo by ste privítali v našich brunchoch, sme totiž závislí na Vašich prianiach, preto sa nehanbite nám ich zdeliť, radi Vám vyhovieme. Dúfame, že náš ranný úsmev, ktorý Vám doručíme spolu s brunchom, bude nákazlivý a spríjemní Vám deň, nech už Vás čaká čokoľvek.

Hlavné výhody Bruncher.sk

donáška denne už od 08.00-12.00, príp. dohodou

pečivo od rakúskeho dodávateľa

množstvo bio a handmade výrobkov

vždy čerstvé - príprava ráno v deň donášky