Povedali o nás

Tamarka, veľmi pekne ďakujeme. Brunch bol super! Kolegovia dojatí, jedlo úžasné, Vaše baby milé... Skratka bomba! Veľmi pekne ďakujeme!!!! :-)
Zuzana Vačková
, herečka, dabérka a moderátorka
 „Baby, klobúk dolu, všetkým veľmi chutilo a aj sa veľmi páčilo! Sendviče, sladké pečivo, paštéta aj ovocie, všetko chutné a krásne naaranžované! Kolegovia boli veľmi spokojní. Povzniesli ste úroveň našich osláv na nový level. A ja ďakujem za skvelú kávičku k tomu.“
Martin Krenčey
Eset
„So službami som bola nadmieru spokojná a určite to využijem aj do budúcna….bolo to výborné "
Kristína Zemánková
, Director of Sales & Marketing
Toulip House Boutique hotel
Od odoslania objednávky až po dojedenie posledného kúsku to bol zážitok. Veľmi milá slečna na telefóne, fakt dlho som nezažila cez telefón takéto milé jednanie, takže ďakujem, že ste mi pripomenuli, že to ešte existuje! Brunch bol prekvapením pre môjho milého, splnil účel dokonale, chutilo nám brutáálne - čerstvé ovocie, bohato naplnené pečivo. Takže tešíme sa aj nabudúce a všade odporúčame :)
Barbora Žišková
 „Dobrý deň, chcem sa poďakovať za donášku minulú nedelu. Kamoška bola veľmi milo prekvapená a hoci nejedia chlebík, dala si a spravila veľmi dobre. Chutil na výbornú, maslo bolo ako od babičky a celé si to veľmi vychutnala. Ešte raz ďakujem.”
Ivana Katančíková
Chcela by som Vam v mene celeho naseho rocnika 3SC PdF UK, zo srdca podakovat za neskutocne krasne kytice a chutne obcerstvenie pre nasu statnicovu komisiu. Naaranzovane to bolo dokonale! Vsetko co bolo na stole jedle alebo mozne vypit.....bolo skonzumovane uz v polovici statnic! :) Komisia si nesmierne chvalila nielen sladke pecivo ale aj bagety, ovocie a obzvlast kavu, ktora sa vyparila doslova ihned :D Pevne verim, ze aj ich plne zaludky prispeli k uspesnym statniciam pre vacsinu rocnika :)  Dalej by som chcela vyjadrit nesmiernu spokojnost s Vasim pristupom, komunikaciou a celkovym dojmom. Od zaciatku az po koniec nekonecna ochota vyhoviet poziadavkam a neustale sa meniacim poctom kytic :D Myslim si, ze mozete byt pravom pysne na to, co robite a ako to robite. U mna ste si rozhodne ziskali fanusika!!! Tesim sa na dalsiu spolupracu.
Natália Miksová
, čerstvá absolventka PdfUK, zabezpečujúca občerstvenie pre štátnicovú komisiu