Referencie

Asbis

 „Som rada, že mi náhoda priviedla do cesty spoločnosť Bruncher. Pravidelne totiž organizujem v spoločnosti ASBIS SK školenia pre našich obchodných partnerov, a preto som dlho hladala cateringovú spoločnosť, ktorá by splnila hneď niekoľko požiadaviek naraz: kvalita potravín, rozumná cena, rôznorodá ponuka a spoľahlivosť. Môžem povedať, že Bruncher bez pochyby spĺňa všetky moje požiadavky. U nás si  na raňajkách dodaných z Bruncher-u vždy načas všetci veľmi pochutia.“
 

Nina Krištofovičová
Marketing Coordinator
Využívajú našu službu :
pravidelne ca 5-10x/mesiac pre 10-30 ľudí
Fun rádio

Spoločnosť Bruncher zabezpečovala počas roka pre Fun rádio nielen catering na interné porady a stretnutia, ale realizovala taktiež raňajky na kľúč pre našich agentúrnych klientov doručené priamo k nim, ako aj drobné občerstvenie na klientské eventy. So službami sme boli nadmieru spokojní a tešili nás pozitívne ohlasy od našich klientov. Ocenili sme starostlivý výber najkvalitnejších potravín a nápojov - všetko čerstvé, chutné a vyvážene nakombinované, ale aj estetickú stránku naservírovania. Či už ste fanúšik sladkých, slaných, zdravých alebo viac kalorických raňajok, s Bruncherom si každý príde na svoje. Team Bruncher vás nielen nakŕmi, ale urobí to kreatívne a so srdcom, možno vás prekvapí aj vynikajúcim cheescakekom s vašim logom :-).

Zuzana Gašparovičová
riaditeľka marketingu Fun rádia
Využívajú našu službu :
pravidelne raz týždenne pre cca 10 ľudí, aj ako poďakovanie obchodným partnerom PF2015
Dimano

„Všetkým veľmi chutilo, bolo to čerstvé a bratislavské rožky boli ako domáce, naozaj veľká spokojnosť. Ďakujeme za fantastické raňajky – skvelý výber, kvalita, aj servis  - celá firma si pochutila.“

Paulína Laczová
Obchodná asistentka
Využívajú našu službu :
2krát pre firemné raňajky – teambuilding pre cca 15-20 ľudí
Speak Up

"Bruncher nám pomáha rozmaznávať si klientov. Záleží mi na tom, aby z našich tréningov neodchádzali ľudia spokojní, ale nadšení. Ja sa starám o tu vzdelávaciu časť, Bruncher o tú labužnícku. Vždy, keď spolupracujeme s Bruncherom, viem, že moji klienti vedia, že mi na nich naozaj záleží."  

Katarína Kovalčíková
lektorka a zakladateľka Speak UP & Power Training
Využívajú našu službu :
príležitostne na školenie Speak UP, cca 1x/2 mesiace pre 10-15 ľudí
J&T banka

Oceňujeme výber kvalitných surovín a veľmi príjemné chuťové kombinácie. Spokojní sme aj s ústretovým a príjemným prístupom.

Lenka Zacharová
Odborná asistentka riaditeľa J&T banky
Využívajú našu službu :
príležitostne cca 1x/2 mesiace na firemno-súkromné posedenie pre cca 12 ľudí
The spot

„Bruncher úspešne funguje už vyše polroka a my spoluprácu s ním nevieme zhodnotiť inak ako veľkou spokojnosťou a radosťou, že takéto niečo na Slovensku funguje. Neraz nás zachránil svojím pohotovým prístupom a skvelou chuťou kvalitného jedla, ktoré je vždy tak pekne naaranžované, že nám je až ľúto jesť:) Po každom podujatí sa Bruncher vizitky rýchlo rozoberú a keď nás niekto prosí o radu na dobrý catering, vždy si povieme, určite zavolajte Tamare.  Tešíme sa na ďalšie chutné raňajky či večer s Bruncherom. Veľká vďaka“
 

Miroslava Duranková
Project Manager
Využívajú našu službu :
príležitostne na rôzne firemné akcie pre 10-40 ľudí + PF 2014
Pixel Federation

„Prvýkrát som vás naľla na internete, že teda vyskúšame, keď sme mali takúto príležitosť niečo organizovať. A druhý a ďalší krát som sa na vás obrátila preto, lebo všetkým veľmi chutilo a jedlo aj pekne vyzeralo, všetko bolo čerstvé, komunikácia super, aj čo sa týka zabezpečenia a dodania, nebol s ničím problém :)

Romana Benedikovičová
Office Assistant
Využívajú našu službu :
príležitostne na firemné raňajky – teambuilding Pre cca 60 ľudí
Mőbelix SK

Ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za super servis, poradenstvo pri výbere občerstvenia, ktoré ste nám poskytli. Všetci boli maximálne spokojní, veľmi im chutilo. Komunikácia s Vami bola super, preto veľmi pekne ďakujem aj ja Vám za podporu pri objednávke a určite sa v budúcnosti s radosťou obrátim zase na Vás.

Zuzana Holdová
asistentka riaditeľa
Využívajú našu službu :
v októbri a decembri 2014 pre cca 10-15 ľudí
Soitron

Veľmi radi s Vami spolupracujeme. Komunikuje sa s Vami výborne. Oceňujeme Vašu flexibilitu, rýchle reakcie na naše požiadavky a priateľský a ústretový prístup. Účastníkom našich IT školení občerstvenie veľmi chutí :-).

Vanda Zaťková
Training & Testing Center Coordinator
Využívajú našu službu :
viackrát do mesiaca na IT školenia pre 4-10 ľudí
PR CLINIC

Pre nášho klienta Sberbank sme pripravili netradičnú online tlačovú konferenciu, pri ktorej sa novinári pripájali telemostom z redakcií. Potrebovali sme rozniesť 15 košíkov s jedlom, tlačovou správou a ostanými vecami na tlačovku na 15 rozvozných miest ráno v priebehu 2 hodín. Bruncher nám nielen profesionálne poradil, ale aj všetko načas a v najvyššej kvalite zvládol. Určite sa k spolupráci ešte vrátime.

Martin Dobiš
Senior Account Manager
Využívajú našu službu :
v máji 2013 na online tlačovku
Oracle

Máme skúsenosti s rôznymi cateringovými spoločnosťami, ale ani 1 neponúka to, čo vy, bolo to veľmi chutné a všetci boli milo prekvapení veľkosťou pečiva.“

Jakum Mosko
Account Manager
Využívajú našu službu :
Cca 1x/2 mesiace pre firemné školenia pre cca 10-20 ľudí
Language companion

Naša jazyková agentúra si zvolila služby firmy Bruncher ako ocenenie našej dlhodobej spolupráce s našimi obchodnými partnermi. Naši klienti dostali ako poďakovanie raňajky na mieru, ktoré ich prekvapili a potešili. Servis bol promptný a hladký, vrelo odporúčam.

Tatiana Horváthová
owner
Využívajú našu službu :
pravidelne 1-2x/mesiac ako poďakovanie obchodnému partnerovi pre jednotlivcov aj skupinky
Profesia

Som veľmi rada, že som mala možnosť sa zoznámiť s tak milou dvojicou, akou ste vy dve. Raňajky, ktoré ste nám pripravili, boli skutočne fantastické. Každý jeden účastník si ich doslova a do písmena vychutnal - či už vaše sladké koláčiky alebo vynikajúce bagetky. A prostredie a auru, akú ste tomu dodali, len ich chuť do jedla znásobila. Pevne verím, že sa  vám vo vašom milom podnikaní bude dariť minimálne tak dobre, ako na akcii HR Days.

Oľga Nozdrovická
Office Manager
Využívajú našu službu :
apríl 2014 na podujatí HR days – firemný brunch pre 250 ľudí
Magnum Real

„ďakujeme veľmi pekne, boli sme veľmi spokojní. Všetko sa zjedlo (dokonca aj deti zjedli) a určite budeme využívať aj v budúcnosti“

Tatiana Kucharičová
owner
Využívajú našu službu :
september 2013 pre firemné raňajky – teambuilding pre cca 10 ľudí
ZMPS

"Bruncher.sk si nás získal svojou flexibilitou, aktívnym prístupom, kreativitou, ochotou riešiť aj neštandardné požiadavky a samozrejme chutným a poctivým jedlom za férové ceny. Spomedzi spoločností, ktoré zabezpečujú studený catering sa na našich podujatiach s radosťou spoliehame práve na nich, pretože prekonávanie očakávaní je Brunchera štandard :).“

Ján Solík
predseda ZMPS
Využívajú našu službu :
príležitostne na biznis eventy pre cca 40 ľudí
Dell

Fantastické! Obrovská spokojnosť vo firme a to sme nemali nenáročných hostí. Široká ponuka zdravých a chutných vecičiek, sladkých, slaných, džúsiky, skrátka výborné. Perfektný servis, veľmi milí ľudia, všetko načas. Určite sa ešte ozveme :)

Zuzana Minaričová
Revenue Area Manager
Využívajú našu službu :
apríl 2014 3x pre cca 20 ľudí na firemnú poradu / školenie
Reakcie klientov na možný návrat Brunchera
Toto sú reakcie našich firemných klientov, keď sme zisťovali predbežný záujem o opätovnú spoluprácu po našej prestávke. Je nám potešením, že naši klienti netrpezlivo očakávajú náš návrat späť a že im naše služby veľmi chýbajú. Veď posúďte sami, tu je niekoľko vybraných reakcií:
  • "Dobrý deň. Určite sa na vás tešíme a budeme radi ak nám pošlete ponuku. Tešíme sa na vaše dobroty ako aj profesionálnu spoluprácu."
  • "Ale dobrý deň, tak to sa teším, že budete opäť "v hre"! Aj som si na Vás spomenula začiatkom decembra, keď som potrebovala catering na Mikuláša:). Už viem, na koho sa obrátiť v júni, keď bude MDD... :)) Ďakujem za info a teším sa!"
  • "Dobrý deň, Tamara, naozaj skvelé správy! Určite privítam akékoľvek bližšie informácie o obnovení činnosti Bruncher tímu a rada nadviažem na predchádzajúcu spoluprácu!"
  • "Hurá! Tešíme sa a budeme na Vás myslieť, najbližšie asi opäť pri darovaní krvi.Veľmi radi si prečítame informácie o Vašej ponuke.Majte sa pekne a nech sa Vám darí v reštarte! (Prianie ako od IT firmy :))"
  • "Ďakujeme krásne, Tamarka, za email. Určite budeme naďalej veľmi radi spolupracovať, pokiaľ bude priíežitosť. Robili ste to skvelo! Prajem veľa úspechov."
  • "Tamara, ste posol dobrých správ. Áno, mám záujem o ďalšiu spoluprácu a zaslanie bližších informácií  o spustení a novej ponuke. Teším sa na spoluprácu, veľmi dobré rozhodnutie."
  • "To rada počujem! Určite budeme zas objednávať ;-)"
firemní klienti Bruncheru
Využívajú našu službu :
v priebehu troch rokov